Hakkımızda

İntengo girişimci bir ruh ile 2005 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Bizim misyonumuz, müşterilerimizin karlılık hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaktır.

Bu doğrultuda benzersiz gücümüz; Satınalma, Gayrimenkul Satışı, Araç Satışı ve NPL Satışı operasyonlarını optimize etmek ve süreçlerini hızlandırmaktır.

2005 yılında E-İhale ve E-Satınalma çözümü ile başlayan serüvenimiz, 2009 yılında Gayrimenkul Satışı ve Araç Satışı çözümlerimizle birlikte hızlanarak devam etmiştir. 2010 yılında da NPL Satışı çözümümüzü müşterilerimizin kullanımına sunduk. O günden bu yana edindiğimiz sektörel tecrübeleri, ürünlerimizi geliştirmek için kullanıyoruz.

Sağladığımız yenilikçi ve yüksek teknolojili çözümler ile 2010 yılında Türkiye Bilişim Derneği tarafından verilen "En Yenilikçi Uygulama" ödülünün sahibi olduk.

Konularında uzmanlaşmış; ilgili sektörlerin profesyonelleri, yazılım mühendisleri ve danışmanlardan oluşan ekibimiz sizi her konuda optimum sonuçlara ulaştırmayı daha en başından garanti etmektedir. Hizmet kalitemiz sayesinde müşteri portföyümüz her geçen gün hızla büyümektedir.

İntengo bugüne kadar milyarlarca Euro tutarında E-İhaleyi inşaattan, toplu yemek alımına ve sigortaya kadar uzanan farklı alanlarda gerçekleştirdiği gibi; binlerce Gayrimenkul ve Aracın satışı ile onlarca NPL portföy satışını başarı ile tamamlamıştır.

Müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza değer katarak büyümeye devam ediyoruz.